Wycieczki na Wyspie Krk

Wycieczki i zwiedzanie Wyspy Krk - pobierz broszurę!


Panoramiczna Wycieczka Łodzią

Poł-dniowy rejs wzdłuż brzegów wyspy Krk w pobliskich zatokach. Będziesz cieszył sie słońcem i mogł orzeżwić kąpielą w przepięknej lagunie.

Wycieczka trwa cztery godziny, podczas której będziemy żeglowac, a Ty będziesz cieszył sie widokami, relaksując podzczas serwowanej na łodzi kawie i cieście.

Cena: 150 Kn (ok. €20)


Nocna Wyprawa Wędkarska

Unikalne doświadczenie kameralnej wyprawy wędkarskiej z niezapomnianą atosferą i potrawami przyżądzonymi ze swieżo złowionych ryb.

Poznasz sekrety łowienia ryb i sieci rybackich pod osłoną gwiażdzistego nieba w gorącą letnią noc. Podczas połowów bedziesz się delektować podanymi owocami morza z lokalnie wyrabianą figową brendy.

Następnie bedziemy razem sortować ryby i pokażemy Ci jak przygotować smaczną rybę, którą podamy na nasz wyśmienity obiad.

Cena: 340 Kn (ok. €45)


Wycieczka po Wyspie Krk, Chorwacja

Wizyta rozpoczyna się od miasta Krk z jego wszystkimi najcenniejszymi zabytkami historycznymi i kulturalnymi. Następnie bedziesz miał możliwość zwiedzenia miescowości Omisalj, położonej na wysokim 60 metrowym klifie. Miateczko Vrbnik bedzie naszym ostatnim celem, gdzie będziesz degustować się w słynnej tawernie o tej samej nazwie, lokalnie wyrabianym serem i winem.

Cena: 260 Kn (ok. €34)

Cena wycieczki obejmuje:

  • Przejazd autokarem i przewodnik
  • Lokalna brandy w Omisalj
  • Wędzona szynka i ser
  • Degustacja wina w Vrbnik

Jeziora Plitwickie, Chorwacja

Wizyta w jednym z najpiękniejszych Parków Narodowych w Chorwacji: 16 połączonych ze sobą kaskadowo jezior na które składają sie liczne wodospady i kaskady. 4-5 kilometrowym spacerem wzdłóż jezior i wodospadów przejdziemy się do najgłębszego jeziora Kozjak, który przekroczymy łodzią.

Cena:
385 Kn (ok. €52) - Maj, czerwiec, wrzesień, październik
385 Kn (ok. €62) - Lipiec sierpień

Cena wycieczki obejmuje:

  • Przewóz autokarem i przewodnik
  • Bilet wstępu do Parku Narodowego Jezior Plitvickich

Most KRK, Jaskinia Biserujka, Błotna Plaża

Wycieczka autokarem do zatoki Voz w celu doświadzenia wspaniałego widoku na Most Krcki. Następnie wizyta wioski Rudine i jej Jaskini Biserujka - jedynej jaskini na wyspie dostępnej dla turystów. Nasza wyprawa zakończy się na kąpieli w płytkiej zatoce Solina, bogatej w lecznicze błota.

Cena: 140 Kn (ok. €19)

Cena wycieczki obejmuje:

  • Przewóz autokarem i przewodnik
  • Bilet wstępu do jaskini Biserujka